GP Rogaini Saula Siniallikad püsiraja kaart

6,00 9,00 

Lühike 2,5km ja 5km rada on sobilik kiireks jooksuks, perega läbimiseks ja algajatele. Pikk 10km rada on rohkem orienteerumisoskusi vajav rada. Rogaini rajal saab valida endale sobiva liikumise kiiruse ja aja. Läbitavate KP-de arv ja läbimise järjekord on vabalt valitav. Rogain sobib hästi ka  peredele. Maastikul kontrollpunkte enam ei ole, kuna GP Rogain on lõppenud.  Maastikul kaardiga hea võimalus liikuda.

Tootekood: 2021K015 Kategooria:

Kirjeldus

Maastiku kirjeldus: Start ja parkimine asub Viikingite küla sissesõidul. Maastik: GP Rogain Saula Siniallikad- Maastikust suurem osa on rohealad.
Rogaini rajad lähevad kaardi põhjaosas Aruvalla külla, kaardi lõunaserva läbib ida-lääne suunas Pirita jõgi, mille äärde jäävad Saula Siniallikad, Viikingite küla, RMK Peraküla-Aegviidu-Ähijärve matkatee ja Saula Siniallikate matkarada. Keerulisem maastikuosa jääb Pirita jõeoru rohealasse, mille orvandites asuvad mitmed kontrollpunktid ja matkatee.
10 km rada läbib keerulisemaid Pirita jõeäärseid orvandeid, Saula Siniallikaid ja Viikingite küla ümbrust. 5 km rada kulgeb Viikingite küla ja Saula Siniallikate ümbruses ja on sobilik algajatele. Lühike ja lihtne 2,5km rada on sobilik algajatele ja lastele ning kulgeb Viikingite küla ja Saula Siniallikate lähiümbruses.

Lisainfo

Rada

5 km, 10 km, Pere 5 km, Pere 10 km, rogain 4 tundi, rogain Pere 3 tundi, rattarogain 3 tundi, Lühike, Pere Lühike

Põhi

Paberil, Allalaaditav