GP Rogaini Vaela püsiraja kaart

6,00 9,00 

Lühike 2,5km ja 5km rada on sobilik kiireks jooksuks, perega läbimiseks ja algajatele. Pikk 10km rada on rohkem orienteerumisoskusi vajav rada. Rogaini rajal saab valida endale sobiva liikumise kiiruse ja aja. Läbitavate KP-de arv ja läbimise järjekord on vabalt valitav. Rogain sobib hästi ka  peredele. Maastikul kontrollpunkte enam ei ole, kuna GP Rogain on lõppenud.  Maastikul kaardiga hea võimalus liikuda.

Tootekood: 2021K034 Kategooria:

Kirjeldus

Maastiku kirjeldus: Start ja parkimine asub Vaela terviseraja stardipaigas. Maastik: GP Rogain Vaela- Maastik jääb Tallinna ringteest Tallinna poole ja lõunast Kiili poole.
Rogaini rajad lähevad kaardi põhjaosas Kurna külla, Kangru külla ja kaardi lõunaservas läbivad Vaela küla, Mõisaküla. Rajale jääb Kurna kultuuritunnel, Vaela terviserada, Kurna mõisa park, kopratammid ja Peeter I kaitserajatised.
10 km rada läbib Kurna mõisaparki, Vaela terviserada ja Mõisaküla. 5 km rada kulgeb Kurna mõisapargis, Vaela Terviserajal  ja on sobilik algajatele. Lühike ja lihtne 2,5km rada on sobilik algajatele ja lastele ning kulgeb Vaela terviseradade lähiümbruses.

Lisainfo

Rada

5 km, 10 km, Pere 5 km, Pere 10 km, rogain 4 tundi, rogain Pere 3 tundi, rattarogain 3 tundi, Lühike, Pere Lühike

Põhi

Paberil, Allalaaditav